ذهن بیمار یا زنای ذهنی

دبیرستان یک همکلاسی داشتم ، پدر و مادرش از لحاظ فرهنگی و وجه اجتماعی آدم های فوق العاده مشهور و سطح بالایی توی ایران بودن و هستن ، یک معلم ادبیات داشتیم درس کلاس را روی تخته مینوشت و وقتی میخواست به تخته و نوشته هاش اشاره کنه با شست اش به تخته اشاره میکرد ، این همکلاسی من کنار من نشسته بود یکی میزد به من و میزد زیر خنده ، یک روز تا خندید معلم امون بهش گفت فلانی تو فکرت منحرف ، ذهن بیماری داری ، برو خودت را اصلاح کن !


حکایت این روزها و برخی ماجراها داستان معلم ادبیات و همکلاسی من است ، عباسی توی برنامه دیروز امروز فردا میاد فیلم های لاست ، پریزن بریک ، 24 و ویکتوریا را به زنای ذهنی و خودارضایی ربط میده ، بعد حاج آقا فلانی میاد دوباره توی برنامه دیروز امروز فردا سریال ها را به سکس ضربدری و سکس با اشیاء و سکس یا حیوانات و زندگی انفرادی ربط میده !

بعد یکی میاد مقاله ای با عنوان "زیست جهان جنسی و مقوله ي حجاب" مینویسه و همه چیز را به دید سوراخ میبینه و اینکه همه چیز باعث تحریک میشه از لایی کشیدن 206 ، از معماری شهری و سایه برج های بلند ، نگاه کردن بدنسازان در آینه به بدن خودشون مشابه خودارضایی است ، از لایی زدن بازیکنان فوتبال همه را با دید سکسشوآل توجیه کرده ، این هم از همون ذهن های بیمار عباسی ها است که همه چیز را به بدترین نحو ممکن میبینه ، نمیدونم شاید هم یک رابطه های جنسی سطح بالایی در جامعه در جریان داره و ما از اونها بی خبر هستیم !
دلیل خسته بودن جامعه هم شاید چند بار عمل سکس در طول روز است !

با تعاریف عباسی ها و جباری ها کلا همه چیز به دو دسته سیخونکی و سوراخ تقسیم میشه ، از وارد شدن انسان از در سکسشوآل هست تا فشار دادن دکمه های کیبورد و دست کشیدن روی مجیک ماوس که مثابه لمس کردن سینه است و اسکرول کردن صفحات همه عمل های سکسشوآل هست !

اینها همه اش از ذهن های بیماری نشات میگیره ، ذهن بیماری که با یک فیلم یا یک آینه یا لایی کشیدن با 206 ارضا میشه بزار بشه ، روی سر اون بازیگر حالا برزنت هم بکشن طرف با برزنت ارضاء میشه !

۲ نظر:

×بانو! گفت...

با اجازه لینکتون کردم...

ناشناس گفت...

متاسفم ... هدف این فیلمهاههم همین بوده ... تغییر ضمیر ناخودآگاه شما ... تغییر فطرت شما ... و در مورد شما هم موفق شدند ... شما درک نمیکنید ... قرار نیست درک کنید ... واسه اینکه چندین متخصص و روانشناس روی این فیلما کار میکنن ... که با مقاومتی از جانب ذات شما روبرو نشن ... و خیلی راحت موضوعات مطرح شده در فیلم رو بپذیرید

ارسال یک نظر