برای استیل آذین که منحل شد !

ساعاتی پیش استیل آذین جوانمردانه یا ناجوانمردانه به پرسپولیس باخت ، اینجا و اینجا ، نمیخوام در مورد جوانمردانه یا ناجوانمردانه بودن برد پرسپولیس بنویسم چون قبلا حدودی در پست "تاریخ در مورد دربی هفتادم" چه میگوید نوشتم ، شاید بعدا در یک پست جداگانه به این موضوع اشاره کردم .

قبلا در مطلب "نوکیسه ها در فوتبال ایران" به حضور برخی افراد در فوتبال بدلیل توانایی مالی اشون نوشتم ، امروز بعد از باخت پرسپولیس هدایتی در مصاحبه ای کوتاه با فارس نیوز اعلام کرد تیم استیل آذین منحل شده و از ادامه ی لیگ برتر انصراف داده است!
گرچه با توجه به سوابق هدایتی بعید نیست فردا صبح این خبر تکذیب شود ولی با توجه به وضعیت جدول لیگ در 4 هفته پایانی و اختلاف امتیاز 4 امتیازی استیل آذین با تیم 17 ام جدول سقوط استیل آذین تقریبا قطعی شده است.
البته این اولین بار نیست که هدایتی از تیم داری منصرف میشه !
قبلا هم زمانی که بعد از یک فصل هزینه کردن زمانی که در بازی رفت و برگشت استیل آذین به سپاهان نوین باخت و فرصت حضور در لیگ برتر را از دست داد اعلام کرد که قصد تیم داری نداره ولی بعد از یک فصل اومدن لیگ برتر و دوباره تیم داری و این 1-2 فصل اخیر هم هر زمانی تیم مشکل داشته اعلام کرده قصد تیم داری نداره !
امروز هم که بعد از شکست از پرسپولیس تیم استیل آذین را منحل کرد !


متاسفانه حسین هدایتی به شخصه با اسم کمک به فوتبال ایران 20-30 بازیکن جدید و قدیمی فوتبال ایران را نابود کرد ، علی کریمی ، مهدی مهدوی کیا ، فریدون زندی ، سیاوش اکبرپور ، حسین کاظمی ، سوشا مکانی ، میلاد زنیدپور ، حسن اشجاری ، محمد غلامی ، حسین کعبی ، محسن خلیلی ، امیر شاپورزاده ، مهرزاد معدنچی ، علیرضا واحدی نیکبخت ، محمد پروین ، فرزاد مجیدی ، حامد کاویانپور ، علی انصاریان هر کدوم از ارکان کلیدی یک تیم بودن ولی در استیل آذین همه این بازیکنان افول کردن و حتی از تیم ملی هم کنار گذاشته شدند
بعد از اسطوره های قدیمی فوتبال ایران بودن که توسط استیل آذین نابود شدن ، علی پروین ، حشمت مهاجرانی ، محمود یاوری ( کار به جایی رسیده که محمود یاوری توانایی روبرو شدن با خبرنگاران را نداره ) و مربیان جدید و آینده داری همچون افشین پیروانی و محمد خاکپور نیز کسانی بودن که بدلیل عدم مدیریت صحیح از گردونه فوتبال خارج شدن !

مدیریت ضعیف استیل آذین و نیمه عربی حسین هدایتی فقط و فقط باعث نابودی فوتبال شد و رفتن استیل آذین از این فوتبال واقعا هیچ خلاء را در فوتبال ایران ایجاد نمیکنه !

آقای حسین هدایتی وقتی شما همه چیز را در بازیکن خریدن بدون انتخاب سرمربی میبیند باید فکر اینجا را میکردید !
آقای حسین هدایتی وقتی با سیاوش اکبرپور و حسین کاظمی در ویلای لواسان قرارداد میبندید باید بدانید این تیم سرنوشتی جز موقعیتی فعلی ندارد. منبع
آقای حسین هدایتی وقتی شما نمی توانید هنوز برای تیم خود یک سرمربی انتخاب کنید چرا ضعف مدیریتی خودتون را به فوتبال بخش خصوصی نسبت میدین ؟
آقای حسین هدایتی پول همه چیز نیست

متاسفانه استیل آذین تیمی نبود که در لیگ برتر ایران حضور داشته باشه و خوب یا بد باید چنین تیم های بی بضاعتی از لیگ کنار گذاشته بشن تا تیم های واقعی در لیگ برتر حضور داشته باشند

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر